שאלות ותשובות

ניתן ליצור קשר איתנו בימים א' עד ה
בין השעות 9:30 עד 21:30
בטלפון מס׳ 04-9541424,
בוואצאפ 051-5053151
או בדוא"ל info@smadar-edri.com

באתר ניתן למצוא מנגנון של עיצוב בהתאמה אישית. במקרים מורכבים יותר ניתן לפנות אלינו בטלפון או לתאם פגישה ויחד נתכנן ונעצב את תכשיט החלומות שלך.

בהחלט כן. כמעט על כל תכשיט ניתן להוסיף חריטה לבקשתך. להוספת חריטה על גבי התכשיט, ניתן לפנות אלינו בטלפון או בוואצאפ.

ניתן לבצע הזמנה באמצעות כרטיס אשראי, PayPal או העברה בנקאית

ניתן לקבל את הפריטים שנרכשו באמצעות שליח לכתובת המבוקשת, או לחלופין ניתן לבצע איסוף עצמי מהחנות שלנו בסטריטמול רמת ישי

בהחלט ניתן להזמין תכשיט כמתנה עבור אדם אחר ולהזין את שמו וכתובתו של מקבל המתנה במעמד ההזמנה. כל תכשיט נארז בקופסת מתנה מהודרת ויוקרתית.

בשמחה, אנא פנה אלינו בטלפון ואנו נצרף כרטיס ברכה לבקשתך.

המחירים באתר כוללים דמי משלוח עם שליח עד הבית. במידה וההזמנה היא ליעד מחוץ לישראל יגבו בנוסף דמי משלוח בהתאם למדינת היעד וייתכן ויחולו מיסים שונים על המשלוח בהתאם למדינה שאליה יבוצע המשלוח.

ניתן להזמין שובר מתנה בסכום שייטען בהתאם לבחירת הלקוח. ניתן לקבל את השובר כשובר פיזי לכתובת שתיבחר על ידי המזמין או כשובר אלקטרוני שיישלח לתיבת הדואל.

ביטול עסקה והחזר כספי יתאפשר בהתאם לחוק. במידה ומדובר בתכשיט שאינו יוצר בהתאמה אישית ניתן ליצור קשר איתנו ולבטל את ההזמנה תוך 14 יום ממועד ביצוע ההזמנה וכספכם יוחזר בניכוי 5% מעלות ההזמנה או 100 , הנמוך מבין השניים. במידה וההזמנה כבר הגיעה אליכם, ההחזר הכספי יבוצע עם החזרת המוצרים אלינו ולאחר שנבדוק כי המוצרים שהוחזרו לא נפגמו. ניתן להחזיר את המוצרים בדואר או לחלופין להגיע אלינו לחנות הממוקמת ב״סטריטמול״ ברמת ישי. יובהר כי על המזמין לדאוג להחזרת המוצרים על חשבונו במסגרת לוח הזמנים הנ״ל בהתאם לחוק.

על פי חוק לא ניתן לקבל החזר כספי בעבור החזרת מוצר שיוצר בהתאמה אישית.

שירות ואחריות היא דרך חיים עבורנו ובכל שלב בתהליך מושקעת המון מחשבה וכל חלק בתכשיט נוצר בקפדנות ברמת הצורפות הגבוהה ביותר כדי שתוכלו להנות מתכשיט מרשים ואיכותי שישרוד את מבחן החיים ומעבר. מה שמאפשר לנו להעניק ללקוחותינו שירות תיקונים ללא עלות עבור התכשיטים שלנו שנרכשו אצלנו. יחד עם זאת חשוב מובהר כי מדובר בשירות תיקונים ולא ביטוח. תכשיט שאבד או תיקון תכשיט שחלק ממנו אבד יחויב בתשלום.

ניתן להצטרף למועדון הלקוחות שלנו באמצעות מילוי טופס באתר. במסגרת החברות במועדון הלקוחות ניתן לקבל הטבות שונות ומבצעים מיוחדים. נכון להיום ההצטרפות למועדון הלקוחות אינה כרוכה בתשלום