פירסינג

סמדר מגדירה מחדש את אומנות ניקוב החורים והפירסינג ומעניקה חווית פירסינג אקסלוסיבית ובלתי נשכחת

סטיילינג אישי הכי עדכני שיש ברמת שירות מהגבוהות ביותר

אווירה נעימה ויחס חם שיתן לך להרגיש הכי בנוח בעולם

מקצועיות חסרת פשרות והבנה שלכל אחת מבנה אנטומי שונה

עמידה בתקנים המחמירים ביותר לשמירה על בריאותך

אמנות הפירסינג וניקוב חורים היא מומחיות ומיומנות בדיוק חסר פשרות, אך לא רק. הפירסינג הוא גם אמירה. איתנו את יכולה להיות בטוחה שהפירסינג שתעשי יתאר אותך ויציג את האמת שלך בצורה הכי מושלמת שיש.

סמדר מתעדכנת כל הזמן בטכניקות ובמגמות העדכניות ביותר בתעשייה. אבל מה שמייחד אותנו דווקא הוא ההתמקדות המוחלטת שלנו בלספק לך חווית פירסינג אישית ואיכותית. אנחנו מבינים שהפירסינג הוא ביטוי לאישיות היחודית שלך והמטרה שלנו היא לעזור לך להוציא את ה״אני״ שלך למקום שהכי יתאים לך. צוות המומחים שלנו משקיע את כל הזמן הנדרש להבין את הסגנון האישי שלך, ההעדפות שלך והאנטומיה הייחודית שלך, מה שמאפשר לנו ליצור סטיילינג ותוכנית מותאמת אישית למראה שלך ולצרכיך.

בסמדר עדרי, בריאותך ובטיחותך הם העדיפות הגבוהה ביותר שלנו. אנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר של ניקיון וחיטוי, בהתאם לסטנדרט בינלאומי ובהתאם לפרוטוקולים של משרד הבריאות הישראלי כדי לשמור על סביבה בטוחה. החל משימוש בציוד חדש, איכותי וסטרילי ליישום התקנים וכלה בשיטות היגיינה מדויקות ומחמירות ובטכניקות מתקדמות כשמדובר בבריאותך.

שילוב המומחיות שלנו ושל הספקים של הציוד הרפואי שבו אנו משתמשים, יחד עם הגישה האישית והמחויבות הבלתי מעורערת שלנו לבריאות ולבטיחות, אנחנו מעניקים לך חווית יוקרה אמיתית. את יכולה לצפות מאיתנו לשגרת טיפול יוצאת דופן ומרגשת ולעגילי זהב מעוצבים וייחודים שיקשטו את החורים היפים שנעשה עבורך.