פירסינג וסטיילינג אישי מותאם למבנה האנטומי של האוזן שלך

סמדר מגדירה מחדש את אומנות ניקוב החורים והפירסינג ומעניקה חווית פירסינג אקסלוסיבית ובלתי נשכחת

סטיילינג אישי הכי עדכני שיש ברמת שירות מהגבוהות ביותר

אווירה נעימה ויחס חם שיתן לך להרגיש הכי בנוח בעולם

מקצועיות חסרת פשרות והבנה שלכל אחת מבנה אנטומי שונה

עמידה בתקנים המחמירים ביותר לשמירה על בריאותך

אמנות הפירסינג וניקוב חורים היא מומחיות ומיומנות בדיוק חסר פשרות, אך לא רק. הפירסינג הוא גם אמירה. איתנו את יכולה להיות בטוחה שהפירסינג שתעשי יתאר אותך ויציג את האמת שלך בצורה הכי מושלמת שיש.

סמדר מתעדכנת כל הזמן בטכניקות ובמגמות העדכניות ביותר בתעשייה. אבל מה שמייחד אותנו דווקא הוא ההתמקדות המוחלטת שלנו בלספק לך חווית פירסינג אישית ואיכותית. אנחנו מבינים שהפירסינג הוא ביטוי לאישיות היחודית שלך והמטרה שלנו היא לעזור לך להוציא את ה״אני״ שלך למקום שהכי יתאים לך. צוות המומחים שלנו משקיע את כל הזמן הנדרש להבין את הסגנון האישי שלך, ההעדפות שלך והאנטומיה הייחודית שלך, מה שמאפשר לנו ליצור סטיילינג ותוכנית מותאמת אישית למראה שלך ולצרכיך.

שילוב המומחיות שלנו ושל הספקים של הציוד הרפואי שבו אנו משתמשים, יחד עם הגישה האישית והמחויבות הבלתי מעורערת שלנו לבריאות ולבטיחות, אנחנו מעניקים לך חווית יוקרה אמיתית. את יכולה לצפות מאיתנו לשגרת טיפול יוצאת דופן ומרגשת ולעגילי זהב מעוצבים וייחודים שיקשטו את החורים היפים שנעשה עבורך.

חווית הפירסינג בסטודיו

כל לקוחה שתגיע אלינו לסטודיו תהנה מחווית פירסינג אישית, סובלנית ונעימה. בין אם את מתחילה את המסע שלך עם חור ראשון ובין אם את מוסיפה לסטיילינג הקיים, הפגישה שלך מתחילה עם סמדר והסטייליסטים שלנו, שישוחחו איתך על החזון שלך ותוך כדי ייעצו ויציעו לך את הטרנדים הכי חמים בשוק. משם, סמדר תתכנן את המיקומים והזוויות המדויקים עבור היצירה החדשה שלך בהתבסס על האנטומיה של האוזן שלך. לאחר חיטוי אזור הנקב המיועד, סמדר תבצע את המלאכה בדייקנות, בעדינות ובקצב שלך. רגע לפני הפירסינג, ניקח כמה כמה נשימות עמוקות ומרגיעות יחד, כדי להבטיח שנוח לך. ביצוע הפירסינג עצמו וההרכבה של העגיל מהירים, ואנו מבטיחים לך שההתרגשות מהמראה החדש תעלה על כל הציפיות.

מיקומים וזוויות של הפירסינג

סמדר מבססת את עבודתה על האנטומיה האישית שלך ומתכננת את הפירסינג תוך התחשבות והבנה של התכשיט עצמו והזווית שבה צריך לענוד אותו כדי למקסם את המראה שלו.

סמדר תיקח בחשבון מיקומים קיימים, ותוודא שהפירסינג החדש עובד בצורה הרמונית עם הקיים והכל במרווחים נכונים ובצורה מתאימה ויפה.

אז איך עושים פירסינג?

תהליך הפירסינג מתבצע עם מחטים סטריליות חד פעמיות. המחט תפתח חלל קטן ככל האפשר ברקמת האוזן כדי להגביל את הנפיחות וההצטלקות באזור הנקב.

ניקוב עם מחט מאוד מדויק ומאפשר לבצע מיקומים מסובכים באוזן. ניתן לנקב עם מחט גם באזור התנוך (חור ראשון, שני ושלישי) במידה ותרצי לצאת כבר באותו יום עם עגיל ייחודי ממגוון העגילים בסטודיו שאינו קיים בקולקצית העגילים המיועדים לאקדח ניקוב.

בשורה התחתונה אנו נעשה הכל כדי שתוכלי להנות מחווית פירסינג נעימה, עדינה ומהירה ככל האפשר ובמסגרת הקפדה על כל כללי הבטיחות לשמירה על בריאותך.

זמני החלמה פירסינג

משך החלמה משתנה מלקוחה ללקוחה. קצב הריפוי שונה ומשתנה בהתאם למיקום הפירסינג. התרשים הבא מציג את משך הזמן הממוצע/הסביר להחלמה של הפירסינג לפי מיקום בהנחה שהוראות הטיפול בוצעו כראוי.

הבריאות והבטיחות שלך לפני הכל

גם כשעוסקים ביופי ואסתטיקה, הבריאות והבטיחות שלך הם בראש מעיינינו. עוד בטרם הגעתך לסטודיו כל הכלים עוברים חיטוי במכשיר עיקור ייעודי בתו תקן בנילאומי מחמיר, ומשטח הפירסינג מחוטא. הפירסינג מתבצע עם מחט חד פעמית ע״י סמדר שתלבש כפפות סטריליות חד פעמיות. לאחר הניקוב וההרכבה, סמדר תנחה ותסביר לך את דרכי הטיפול החיוניות בפירסינג ותיתן לך מדריך הוראות הטיפול באזור הנקב כדי שירפא כראוי עד להחלמה מלאה לפני שתתחילי להתנסות בתכשיטים אחרים באזור הנקב.

בסמדר עדרי, בריאותך ובטיחותך הם העדיפות הגבוהה ביותר שלנו. אנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר של ניקיון וחיטוי, בהתאם לסטנדרט בינלאומי ובהתאם לפרוטוקולים של משרד הבריאות הישראלי כדי לשמור על סביבה בטוחה. החל משימוש בציוד חדש, איכותי וסטרילי ליישום התקנים וכלה בשיטות היגיינה מדויקות ומחמירות ובטכניקות מתקדמות כשמדובר בבריאותך.