טבעות נישואין בהתאמה אישית

אתם מאורסים! מזל טוב!! הגיע הזמן לתכנן את היום הגדול. אז אחד הדברים החשובים ברשימה שלכם הוא כמובן טבעות הנישואין, הן הנצחיות שלכם. טבעות הנישואין הן שיהיו איתכם בכל רגע מיום החתונה והלאה ולכן כדאי להשקיע זמן ומחשבה בעיצוב שהוא טיימלס שתמיד תאהבו ולדייק אותו לאופי האישי של כל אחד ואחת.

אצלנו תמצאו אוזן קשבת ויחס אישי שמתבטא בעיצוב אישי ברמה הגבוהה ביותר עד להתאמה מושלמת של טבעת לרצונם של כל אחד מבני הזוג. זאת מאחר ואנו מאמינים ומקווים שאת טבעות הנישואין תרכשו פעם אחת לחיים שלמים.

לכן, אנו ניצור יחד איתכם את הטבעת המושלמת בהתאמה אישית, לפי טקסטורה, פרופיל של הטבעת, רוחב, עובי, נוחות ונתונים נוספים שתוכלו לראות בסטודיו.

אז הנה טיפ ראשון במתנה שיעזור לכם תוודאו שאתם משאירים לכם מספיק מרווח זמן למדידות ולחריטות שיכול להיות שתרצו להוסיף על או בתוך הטבעות, ניתן לחרוט תאריך חתונה, את השמות בעברית/באנגלית וכבר ביקשו מאיתנו גם בקוד מורס (בקיצור יש הרבה אפשרויות). רוב הזוגות מתחילים לחפש טבעות כ-3 חודשים לפני החתונה.

טיפ שני, חישבו יחד בבית אם אתם רוצים לעצב טבעות תואמות שישקפו את הטעם המשותף שלכם או שכל אחד ואחת יבחר בסטייל האישי שלו ושלה.

וטיפ אחרון, תקפצו אלינו לביקור בסטודיו, רק תרוויחו.

וככה סתם רק שתדעו 🙂 הלקוחות שלנו תמיד נשארים בלב שלנו וההנאה הכי גדולה שלנו זה להעניק בחזרה, בעיקר אחרי תקופה מאתגרת של הריון ולידה. לכן, זוג שרכש אצלנו טבעות נישואין מוזמן להגיע לאחר הלידה עם טבעת הנישואין של האישה ואנו נעניק במתנה יהלום טבעי לבן ונשבץ אותו בטבעת על חשבוננו. היהלום והשיבוץ שלו מוענקים במתנה מאיתנו ללא עלות בכל לידה.